KONST / Litografier / Färglitografi 15124299
nr 1512 4299
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Aperitif, (Aina Åberg). Signerad, numrerad 11/55. Färglitografi, bildmått: 22,5x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:32:25
19/12 13:23:14
19/12 13:23:46
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg